Memi Reisen Ju ofron keto sherbime:
Me poshte gjeni te listuara sherbimet e larmishme qe "Memi Reisen" ofron per ju, sic jane rezervim i biletave per autobuse, fluturime dhe tragete. Gjithashtu ju ofrojme mundesi te shumta per turizem dhe udhetime ne grup me agjencine tone.
REZERVIME ME AEROPLAN
Memi Reisen ju ofron mundesine e rezervimit te fluturimeve online nga Prishtina me destinacion qytetet me te medha europiane. Pasi te beni rezervimin tuaj nje agjent i yne do tju telefonoje menjehere per tju konfirmuar bileten e prenotuar nga ju.
REZERVIME ME AUTOBUS
Memi Reisen ju ofron sherbimin e rezervimit online te biletave te autobusit ne linjen e rregullt Prishtine-Tirane-Durres-Prishtine. Gjithashtu ju mund te rezervoni bileta udhetimi me autobus edhe per ne qytete te ndryshme europiane.
REZERVIME ME TRAGET
Memi Reisen ju mundeson rezervimin e biletave per udhetime detare permes tragetit. Udhetimet behen permes Shqiperise dhe Malit te Zi drejt brigjeve te Italise ne disa kryeqendra te vendit. Po ashtu ju mund te udhetoni edhe drejt Greqise dhe disa shteteve te tjera me ane te trageteve.
UDH╦TIME GRUPORE
Memi Reisen vendos ne dispozicionin tuaj edhe autobuse mjaft komode per organizime te udhetimeve grupore. Duke rezervuar me Memi Reisen ju mund te vendosni ku do te udhetoni per vizita turistike bashke me miqte tuaj, ne ju vihemi ne dispozicion duke ju ofruar nje udhetim te kendshem kudo ne mbare europen.
ARANZHMANE TURISTIKE
Memi Reisen sjell prane jush oferta fantastike per pushimet tuaja. Ne ju aranzhojme pushimet ne shtetet me te vleresuara per plazhet e tyre si Shqiperia, Mali i Zi, Greqia, Turqia, Egjipti dhe shume destinacione te tjera.
*


*
*
*
*
*
*
*
*

Rezervo Online Agjencia Turistike Memi Reisen

| Webmail | 1
translation